آتلیه کودک مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟

کودکان ثمره عشق و شور زندگی ما هستند. خیلی زود شیرینی کودکی بچه‌ها تمام می‌شود و بزرگ می‌شوند. چشم که به هم بزنید فرزند شما بزرگ می‌شود. بهترین راه برای ثبت لحظات بامزه کودکی فرزندان، عکس گرفتن و ثبت خاطره‌های شیرین کودکی آنها است. برای اینکه بتوانید عکس‌هایی بی‌نظیر و باکیفیت از کودکان خود بگیریدبهتر است با ویژگی های آتلیه کودک آشنا شوید . پیشنهاد می‌کنیم که به یک آتلیه کودک در کرج که به صورت حرفه‌ای و مناسب  فعالیت می کند، مراجعه کنید.
برای رزرو وقت ، می توانید با یکی از شماره ها تماس حاصل فرمایید :     تلفن :  09125658645     |    02634203981
 
عکاسی کودک حرفه ای   ویژگی های آتلیه کودک

فرزند شما هرگز به 6 ماهگی یا 1 سالگی بر‌نمی‌گردد، در نتیجه عکسی که از او گرفته می‌شود سالیان سال باقی می‌ماند و خاطره‌انگیز می‌شود. در انتخاب آتلیه عکاسی برای فرزند دلبر خود کوتاهی نکنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.برای انتخاب مناسب ویژگی های آتلیه کودک رابشناسید.
در این نوشته قصد داریم ویژگی های آتلیه کودک را برایتان بازگو کنیم که در انتخاب آتلیه کودک مناسب به شما کمک خواهد کرد.و در انتهای این نوشته یک آتلیه  تخصصی کودک به شما معرفی می شود پس با ما همراه باشید.

10 نکته به عنوان ویژگی های آتلیه کودک :

1- کارهای قبلی آتلیه موردنظرتان را ببینید.
اگر می‌خواهید عکس‌های کودک شما باکیفیت و خاص باشد، باید در انتخاب آتلیه کودک دقت کنید. یکی از بهترین روش‌ها هنگام انتخاب آتلیه مناسب، مشاهده کارهای قبلی آتلیه و رزومه عکاسی آن است. اگر مسئول آتلیه تعداد کمی عکس در اختیار شما گذاشت یا خبری از آن در شبکه‌های اجتماعی نبود، به این معنی است که به صورت حرفه‌ای از کودکان عکاسی نمی‌کند و قابل اطمینان نیست.

2- به قیمت عکس‌برداری در آتلیه‌های کودک توجه کنید.
ملاک شما برای انتخاب آتلیه عکاسی کودک، گران قیمت بودن یا ارزان قیمت بودن عکس‌ها نباید باشد؛ زیرا معیار درستی نیست. اگر کیفیت عکس‌های یک آتلیه کودک را پسندیدید، بر سر موضوع مالی عکس‌ها هم به توافق برسید تا در انتهای کار، قیمت آلبوم کودکتان شما را متعجب نکند!

3- کمی با اصطلاحات عکاسی کودکان بیشتر آشنا شوید.
اگر با اصطلاحات عکاسی آشنا نباشید، وقتی به آتلیه‌های عکاسی کودک می‌روید، متوجه تفاوت‌ها و برتری‌های عکس‌های یک آتلیه نسبت به آتلیه‌ای دیگر نمی‌شوید. قبل از اینکه به آتلیه کودک بروید، در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی دنبال عکس‌های زیبای کودکان بگردید و عکس‌های دلنشین را از عکس‌های بی‌کیفیت تشخیص دهید. می‌توانید مدل‌های دلخواه خود را در گوشی موبایلتان ذخیره کنید و از عکاس بخواهید آن مدلها را روی کودک شما پیاده سازی کند و عکس بگیرد.

4- به دوربین‌ها، تجهیزات و نورپردازی آتلیه عکاسی توجه کنید.
خیلی مهم است که تجهیزات و دوربین‌های آتلیه عکاسی کودک به‌روز باشند. این موضوع در بهتر شدن کیفیت عکس‌ها و ظرافت بخشیدن به عکس‌های کودکان نقش پررنگی دارد. لنزهای قوی و جدید، ریزترین جزئیات را ثبت می‌کنند. نکته مهم دیگر، نورپردازی در آتلیه عکاسی است. هرچه نورپردازی آتلیه عکاسی بهتر باشد، عکس‌ها واضح‌تر و زیباتر می‌افتند. پس به وسایل عکاسی آتلیه نیز توجه بفرمایید.
تجهیزات و نورپردازی آتلیه عکاسی

برای رزرو وقت ، می توانید با یکی از شماره ها تماس حاصل فرمایید :     تلفن :   ۰۲۶۳۴۴۴۵۳۸۹    -     ۰۹۱۲۵۶۵۸۶۴۵

5- از مسئول آتلیه بخواهید که قوانین و خدمات آتلیه را برای شما توضیح دهد.
بعضی از آتلیه‌ها قوانین خاصی دارند و باید شما به عنوان مشتری آتلیه، از این قوانین باخبر شوید. مثلا بعضی از آتلیه‌ها آوردن خوراکی برای کودک را مجاز نمی‌دانند و بعضی دیگر هنگام عکاسی، از مادر و کودک پذیرایی می‌کنند. وقتی قوانین آتلیه را بدانید، مطابق همان‌ها رفتار می‌کنید و این موضوع باعث راحتی و آسودگی شما و فرزند عزیزتان می‌شود.

6- در انتخاب لباس مناسب برای کودک خود دقت کنید!
بهتر است لباس‌های راحت و سبک کودک را تنش کنید تا در هنگام عکس گرفتن اذیت نشود. بسیاری از آتلیه‌ها چندین دست لباس دخترانه و پسرانه دارند که به کودک می‌پوشانند و عکس می‌گیرند. شما هم برای اطمینان، چندین دست لباس شیک نوزاد را با خود به آتلیه ببرید.
آتلیه کودک در کرج  عکاسی کودک در فضای باز

7- با کودک خود به خوبی رفتار کنید!
این موضوع بسیار مهم است و رعایت آن باعث شاد ماندن و خوش‌اخلاقی فرزند شما می‌شود. زمانی که در آتلیه کودک هستید، مدام برای کودک دست نزنید، اسم او را صدا نزنید و برایش شکلک درنیاورید. شاید ابتدا کودک شما بخندد؛ اما به تدریج خسته و کلافه می‌شود و در این هنگام است که بدقلقی کودکانه‌اش شروع می‌شود.

8- کودک خود را گرسنه و خسته جلوی دوربین نفرستید.
اگر کودک شما گرسنه باشد یا خوب نخوابیده باشد، همان عکس‌های اول به دردسر خواهید افتاد! به او شیر دهید و اجازه دهید چرت کوتاهی بزند. از فرصت استفاده کنید و از خواب زیبا و کودکانه‌اش عکس بگیرید.

9- آتلیه‌ای را انتخاب کنید که از رنگ‌های متنوع و دکور زیبا استفاده کرده باشد.
محیط آتلیه کودک باید شاد و جذاب باشد. استفاده از رنگ‌های زیبا و متنوع باعث می‌شود که کودک سریع‌تر با محیط ارتباط برقرار کند. اگر بتوانید کودک خود را مشغول بازی کنید، برگ برنده از آنِ شما خواهد بود. زیرا بازی‌ها باعث سرگرم شدن کودک می‌شود. هنگام بازی کودکان می‌توانید از چهره بامزه آنها عکس بگیرید.

10- عکاسی را انتخاب کنید که بتواند با کودکان ارتباط برقرار کند.
اگر چهره عکاس اخمو باشد، بچه‌ها از او می‌ترسند و حالت چهره‌شان شاد نخواهد بود. در بعضی از آتلیه‌ها، افرادی با تخصص روانشناسی کودک حضور دارند و برای برقراری ارتباط موثر با کودک تلاش می‌کنند. یادتان باشد آرامش کودک از همه چیز مهم‌تر است.

معرفی بهترین آتلیه کودک در کرج

«آتلیه هیراد» را می‌توان بهترین آتلیه کودک درکرج دانست. آتلیه هیراد با کادری حرفه‌ای و تجهیزات به‌روز آماده عکس گرفتن از کودکان و ثبت لحظه‌های شیرین کودکی است. در آتلیه هیراد، افتخار آن را داریم که با بهترین قیمت، عکس‌هایی باکیفیت و زیبا از کودکان بگیریم.
عکاسان آتلیه هیراد حرفه‌ای هستند و نحوه انجام دادن کار با کودک را به‌خوبی می‌دانند. عکس‌هایی که در آتلیه هیراد گرفته می‌شود، با ژست‌های به‌روز و جذاب از فرزند دلبند شما گرفته می‌شود. فضای آتلیه هیراد به گونه‌ای طراحی شده است که باعث آرامش و راحتی مادر و کودک شود؛ در نتیجه کودکان از حضور در چنین فضایی آشفته نخواهند شد. در آتلیه هیراد، پس‌زمینه‌هایی که برای عکس کودکان در نظر گرفته شده است زیبا و خاص است و زیبایی عکس کودکان را چندین برابر می‌کند. نورپردازی در آتلیه هیراد به خوبی انجام می‌شود و نور کافی، باعث بهبود عکس‌ها می‌شود. عکاسان آتلیه هیراد در گرفتن عکس، خلاقیت به خرج می‌دهند و کاری می‌کنند که تمرکز اصلی روی جزئیات و حالت چهره«کودک» باشد.همین ویژگی های آتلیه کودک هیراد باعث شده است که این آتلیه، به عنوان یکی از بهترین آتلیه‌ کودک در کرج انتخاب شود.
حال با شناخت ویژگی های آتلیه کودک ، به آتلیه هیراد این فرصت را بدهید تا حرکات و شیرینی‌های کودک زیبای شما را ماندگار کند.
 محیطی رویایی برای عکاسی از شما  و فرزند دلبنتان فراهم آورده ایم

برای رزرو وقت ، می توانید با یکی از شماره ها تماس حاصل فرمایید :     تلفن :  09125658645     |    02634203981
 

آدرس آتلیه کودک در کرج : کرج - جهانشهر - ابتدای خیابان استانداری رو به روی مسجد رسول اکرم (ص) - آگرین طبقه اول - واحد دوم


در این نوشته، نکات مهمی از ویژگی های آتلیه کودک و چگونگی انتخاب آتلیه کودک را خواندید. امیدواریم این نکات به شما در انتخاب آتلیه عکاسی کودک کمک کند و با انتخاب هوشمندانه خود لحظه لحظه زندگی کودک دوست داشتنی خود را به زیبایی ثبت کنید. از شما ممنونیم که در این نوشته ما را همراهی کردید.
 
 اگر اینستاگرامی هستید میتونید ما را در اینستاگرام follow کنید :
hirad.photo
آتلیه عکاسی نوزاد در کرج
 

آتلیه کودک  عکاسی کودک   عکاسی کودک در کرج

آتلیه کودک در جهانشهر  آتلیه هیراد  آتلیه کودک در کرج

بهترین آتلیه‌ کودک در کرج     عکاسی کودک حرفه ای در جهانشهر   بهترین آتلیه کودک

 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*