آتلیه بارداری در کرج

عکس های بارداری که امروزه ثبت و ضبط آن ها مورد توجه قرار گرفته است از زیبایی منحصر به فردی نیز برخوردار هستند و سرشار از حس خاص و متفاوتی می باشند. اگر مایل به استفاده از خدمات آتلیه تخصصی بارداری هستید این اطمینان را داشته باشید که سطح و کیفیت مدل عکس بارداری در آتلیه عکاسی هیراد در بالاترین سطح ممکن است و در واقع عکس های بارداری خود را در یکی از بهترین آتلیه بارداری ایران خواهید گرفت . جهت اطمینان خاطر می توانید با استودیو هیراد ( آتلیه بارداری در کرج ) هماهنگ بفرمایید و به صورت حضوری نسبت به مشاهده ی عکس های بارداری در استودیو تخصصی بارداری اقدام فرمایید.
 
شماره تلفن آتلیه کودک هیراد   :  09125658645     |    02634203981
 
 
آتلیه بارداری در کرج    عکاسی بارداری در آتلیه هیراد   آتلیه بارداری در کرج

از ما دیدن کنید در بیا تو عروسی

ژست عکس بارداری فقط مرتبط با لباس بارداری نیست، عکاسی بارداری به چند مورد نیاز دارد

لباس های بارداری شما

لباس های عادی شما که دارای ویژگی های بصری مناسب برای عکس بارداری باشند و استفاده از پارچه و حریر به عکس های بارداری شما زیبایی خاصی می دهد.

عکس خلاقانه بارداری

کمربند بارداری (توسط مشتری همراه آورده می شود)
عکس سونوگرافی جنین دختر یا پسر شما (به عنوان اولین عکس آتلیه ای نوزاد )

عکس نوزاد و بارداری

 لباس های سایز صفر نوزادتان برای عکس بارداری سوژه جالبی است.
 بهتر است در عکس های بارداری همسرتان با شما همراه باشد، ژست عکس بارداری با همسر جذاب ترین بخش عکاسی نوزاد است.

عکس خانوادگی و بارداری

 لازم است هر دو طرف خلاق باشیم ،ژست بارداری جدید حاصل خلاقیت و ذوق و هکاری آتلیه بارداری و طرف مقابل است.
متناسب با لباس بارداری خود برای عکس بارداری حتما کفش به همراه داشته باشید.
 این مورد را نیز مورد توجه قرار دهید که بعضی از عکس های بارداری شما پس از تولد نوزاد تکرار می شوند و جای لباس نوزاد خود نوزاد جایگزین می شود. این فیگور بارداری عالی است.
 استفاده از لباس های بارداری و همسر به صورت متضاد (رنگ های مکمل) مثل (سفید و سیاه) (زرد و آبی) (قرمز و سبز) (نارنجی و بنفس) (صورتی و خاکستری) (قرمز و مشکی ) (مشکی و زرد) بسیار مناسب برای عکس برداری می باشند.
برای مشاهده تمامی عکس های بارداری در گالری بارداری عکاسی هیراد کلیک کنید.
     عکس نوزاد و بارداری

     عکس بارداری در کرج
 

تور های بارداری

لباس های بارداری می توانند همان پیراهن های بلند و لباس های ماکسی باشند. شاید دوست داشته باشید با لباس خواب عکس بارداری بگیرید نگرانی وجود ندارد در تیم حرفه ای هیراد بانوان همکار از شما عکس برداری می کنند.
براشینگ ساده داشته باشید . عکس بارداری شما باید متنوع باشد . خودتان را در یک قالب موی درست شده اسیر نکنید.
رنگ های ملو و ملایم برای عکاسی بارداری بسیار خیال انگیز است. از آن ها بهره بگیرید.

استودیو عکاسی کودک و بارداری هیراد

در روز عکاسی به اندازه کافی استراحت کرده باشید تا  انرژی تان برای عکس بارداری نیوفتد.
 عکس حاملگی و بارداری خود را به روز های آخر موکول نکنید زیرا انرژی کافی ندارید و عکس هایتان آن طور که می خواهید زیبا نمی شوند. در روز عکاسی بارداری وقت عکاسی نوزادی خود را نیز رزرو کنید. دلیل اینکه روز بارداری بهترین زمان برای وقت گرفتن است این است که شما بعد از تولد درگیر مسایل متعددی می شوید و شاید عکاسی نوزاد را هرچند با اهمیت باشد فراموش کنید.
در آتلیه عکاسی هیراد منتظر شما هستیم تا کنار شما در ثبت قشنگ ترین و خاص ترین لحظات زندگیتان شریک باشیم .

آتلیه عکاسی بارداری در کرج

جهت انتخاب آتلیه عکاسی بارداری در کرج می بایست آتلیه ای را انتخاب کنید که دارای مهارت و تجربه های کافی در زمینه عکاسی بارداری باشد. آتلیه هیراد که به صورت تخصص در این زمینه فعالیت می کند یکی از بهترین آتلیه های عکاسی در کرج می باشد که می توانید جهت ثبت لحظات خاطره ساز دوران بارداری خود، به محل آتلیه مراجعه کنید و یا با تماس تلفنی هماهنگی های لازم را برای روز عکاسی انجام دهید.
آتلیه هیراد به عنوان آتلیه عکاسی بارداری در کرج خدمات ویژه ای برای خانم های باردار ارائه می دهد تا بتوانند بهترین عکاسی را تجربه کنند و لحظات زیبایی را به یادگار ثبت نمایند.

بهترین آتلیه عکاسی بارداری در کرج

همان طور که اشاره شد بهترین آتلیه عکاسی بارداری در کرج می بایست دارای ویژگی هایی باشد که خانم های باردار بتوانند با آسودگی خاطر در محل عکاسی حضور داشته و با مهارت عکاس بهترین عکاسی را داشته باشند. در عکاسی بارداری می بایست خلاقیت های لازم به کار گرفته شود تا نتیجه کار بسیار زیبا درآید.
در کل عکاسی بارداری برای ثبت لحظاتی است که قبل از تولد نوزاد انجام می شود که هم قابل اجرا در محیط آتلیه و هم فضای باز می باشد. غیر از لباس و ژست های خاص، طبیعی بودن عکس نیز می تواند بسیار زیباتر جلوه کند. در واقع عکاسی بارداری فرصت ویژه ای است که هر مادر در انتظار نوزاد، می تواند آن را متفاوت انجام داده و حس خوبی را به ثبت برساند.
تیم عکاسی هیراد با دارا بودن کادر عکاس خانم و تجهیزات حرفه ای عکاسی، در آتلیه و لوکیشن های منتخب، بهترین ایده های برتر را با رعایت اصول عکاسی برای شما مادران باردار عزیز ارائه می دهد تا بتوانید با آسایش خاطر از عکاسی بارداری خود لذت ببرید.

عکاسی بارداری در فضای باز

عکاسی بارداری در فضای باز از دیگر خدماتی است که در آتلیه هیراد ارائه می شود. فقط نیاز به هماهنگی قبلی با مدیریت آتلیه دارد. در واقع عکاسی بارداری در طبیعت به دلیل قرار گرفتن در نور و فضای طبیعی با اینکه نیاز به مهارت های حرفه ای دارد، اما می تواند به خلق اثری زیبا بیانجامد.
در واقع عکاسی بارداری در فضای باز می تواند یکی از بهترین ایده ها باشد که به جلوه عکس کمک کرده و تصویری بیاد ماندنی برای شخص رقم می زند. در عکاسی بارداری در فضای باز بهتر است متناسب با فصل لباس بپوشید و زمان مناسبی از روز را انتخاب کنید تا بتوانید ایده های جذابی را به ثبت برسانید.

قیمت آتلیه بارداری

آتلیه بارداری هیراد در جهانشهر کرج جهت استفاده از خدمات عکاسی استودیو خود، هزینه ورودی از مراجعین عزیز دریافت نمی کند. اما بابت هزینه هر شات و هزینه چاپ آن چون با توجه به نوع عکس و... متفاوت می باشد، می توانید به صورت تلفنی حدود قیمت و هزینه عکاسی آتلیه بارداری را استعلام بگیرید.

عکاسی بارداری با لباس

بسیار از خانم های باردار دغدغه لباس های زیبا برای عکاسی دارند که عکس منحصر به فرد تری داشته باشند. علاوه بر این که می توانید از لباس هایی که خود تهیه کرده اید استفاده کنید، آتلیه هیراد با ارائه 12 دست لباس بارداری این نیاز شما را رفع کرده و می توانید از هریک از لباس  و تور های بارداری موجود در آتلیه برای عکاسی خود استفاده نمائید.

عکاسی بارداری 

به عنوان جمع بندی می توان گفت که عکاسی بارداری که در سال های اخیر جزو رایج ترین حوزه های عکاسی بوده و استقبال فراوانی نیز شده است، به دلیل حساسیت های مختلف نیاز به تجربه و مهارت بسیار دارد. از این رو جهت عکاسی بارداری می بایست به نکات بسیاری توجه نمود که رعایت کردن هریک از این اصول در ثبت لحظه هایی ناب بدون دردسر و مشکل بسیار کمک کننده خواهد بود.

آدرس آتلیه بارداری در کرج

 
تعداد بازديد : 4561
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*