عکاسی خلاقانه از کودک

تمامی پدر مادرها دوست دارند از کودک خود در هر سن و هر شرایطی عکس داشته باشند . اما مسئله ی مهمی که در اینجا وجود دارد این است که چگونه عکس هایی بگیریم که کیفیت خوبی برای چاپ داشته باشند و باید چه بکنیم .با مراجعه به آتلیه عکاسی هیراد ما به شما کمک خواهیم کرد که حرفه ای ترین و خلاقانه ترین عکس ها را از کودکان خود داشته باشید.
مطمئنا خودتان در فضاهای مجازی نظیر اینستاگرام دیده اید که اکثرا عکس هایی که معروف میشوند از آن دسته عکس هایی هستند که اصولا کودک به کاری مشغول است و اصطلاحا در دنیای خودش غرق است .ما در استودیوی عکاسی هیراد با داشتن متنوع ترین وسایل سرگرم کننده برای کودکان می توانیم طبیعی ترین و خاص ترین عکس ها را بگیریم.
شاید الان بگویید که ما مانند عکاسان آتلیه کودک وقت کافی برای نشستن کنار کودک و منتظر ماندن برای حرکت جالبی از جانب او  نداریم ، پس پیشنهاد میکنیم  حتما به آتلیه هیراد آمده و با کمک تیم حرفه ای ما که صبورترین و با حوصله ترین افراد در این زمینه کاری هستند بهترین عکس ها را داشته باشید.
 
شماره تلفن آتلیه هیراد 

09125658645     |    02634203981

            عکاسی خلاقانه از کودک

اهمیت عکس برداری از نوزادان در آتلیه عکاسی

شناخت آناتومی نوزاد و مفصل ها بسیار ضروری است. خواهش می کنم اگر تخصصی در این زمینه ندارید فیگورهای سخت یا انواعی از عکاسی نوزاد که توسط پارچه جمع و پیچیده شده است را در منزل انجام ندهید. کسانی که در آتلیه تخصصی نوزاد کار می کنند ساعت ها دوره دیده اند. ماساژ نوزاد می دانند (جهت ایجاد خواب عمیق تر). مفاصل و زمان های مناسب عکاسی را به صورت علمی و تجربی می دانند.
برای مشاهده تمامی عکس های گالری کودک عکاسی هیراد کلیک کنید. 

عکاسی کودک در کرج    

آتلیه تخصصی کودک

دمای محیط برای اتاق نوزاد ۳۲ تا ۳۵ درجه است ( در بعضی مقالات دمای اتاق بین ۲۰ تا ۲۲ درجه ذکر شده است که احتمالا در مواردی است که بدن نوزاد با لباس گرم و پتو مناسب پوشیده شده است) اما با توجه به اینکه  عکاسی نوزاد معمولا به صورت برهنه است بهتر است این دما حدود سی و هفت درجه باشد. ضروری است بدانیم که کودک تا قبل از رسیدن به وزن هشت کیلوگرم همچنان در برابر دمای پایین آسیب پذیر است ( به دلیل تشکیل نشدن لایه های چربی زیر پوست نوزاد). همچنین باید بدانیم که نوزاد در بدن مادر در دمای ۳۷.۷ درجه سانتی گراد قرار دارد. که حفظ این دما برای روز های اول ضروری است. برای گرفتن عکس های فانتزی و پوشاندن نوزاد با الیاف و پارچه و ... از الیاف ضد حساسیت استفاده کنید. شناخت این الیاف نیاز به تحقیق و جستجوی کامل دارد. بهترین انتخاب برای آماتور ها پتو یا حوله های پنبه ای است اما آتلیه های حرفه ای نوزاد از انواع الیاف یا فاقد مواد آلرژی زا استفاده می کنند.
 

   

 استفاده از فلاش های استاندارد

اگر از فلاش برای عکاسی نوزاد استفاده می کنید باید بدانید که با چشم باز نوزاد هرگز فلاش نزنید. آتلیه تخصصی هیراد فقط در حالت خواب از نوزادان شما عکاسی می کنند. حتی در حالت خواب هم نور را به صورت دیفیوز ( پخش شده) استفاده می کنند که خیال شما را به لحاظ ایمنی نوزادتان جمع می کند.

شماره تلفن آتلیه هیراد 

09125658645     |    02634203981
 

آتلیه تخصصی کودک کرج

عکاسی تخصصی کودک در کرج

عکاسی بارداری در کرج

آتلیه تخصصی نوزاد