گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/06/01 - 11:06
كد :112

ساخت فیلم های ودینگ

فیلمای عروسی دهه هشتاد رو یادتونه؟ که یه فیلمبردار تو مسیر آرایشگاه تا تالار از پنجره ماشین به بیرون تا کمر خم میشد و داماد پشت فرمون به همراه عروس دست تکون میدادن و میخندیدن…

الان فکر کردن به حال و هوای اون روزها کمی خنده دار به نظر میرسه اما واقعیت اینه که فیلمسازی فرمالیته و عروسی توی این سالها خیلی پیشرفت کرده، از نظر فنی و تکنینکی کیفیت فیلم هایی که میبینیم انوع حرکت های دوربین افکت های تدوین سینمایی و وقتی با یک سناریو و محتوای جذاب همراه میشه آن وقت بجای دیدن یک فیلم گزارشی از اتفاقات عروسی یک اثر هنری پدید خواهد آمد که برای هر مخاطبی جذاب خواهد بود و برای خود عروس و داماد که کاراکتر اصلی این فیلم هستند جذابتر.
استودیو هیراد افتخار دارد تا مسولیت ضبط بهترین روز زندگی شما رو عهده دار باشد.آتلیه عروسی در کرج

ساخت فیلم های ودینگ


کدام نرم افزار رو برای میکس فیلم عروسی آموزش ببینم
یه جواب مطلق بهتون بدم. هیچ نرم افزاری کامل نیست. همشون یه جورایی با هم فرق دارن. امکاناتی که در هر کدامشون می بینید ممکنه در نرم افزار تدوین فیلم دیگه نباشه.
اولین قدم شما اگر صحیح باشد سازنده ی آینده است اما اگر اشتباه باشد زمان و هزینه زیادی را از بین خواهد برد.
اینکه کدام نرم افزار رو برای میکس فیلم های عروسی آموزش ببینید بستگی به شرایط مختلفی داره! ممکنه فکر کنی الان میرم یکی دو تا نرم افزار تدوین فیلم نصب میکنم و کمی باهاش کار میکنم و تمام اما اینطور نیست. در شروع همه چیز خوبه اما در طی یکی دو ماه که بگذره متوجه چندین مشکل یا مورد میشید :
نرم افزار بسیار کند است
افکت های کمی دارد
امکان اضافه کردن جلوه به آن وجود ندارد
سخت افزار خاصی میخواد
نمیتواند تکنیک هایی را که مدنظر دارید اجرا کند
همین چند مورد کافی است که سریعا به فکر نصب نرم افزار دیگری باشید. بجای این آزمون و خطاهای مکرر به نظر شما بهتر نیست با چند دقیقه مطالعه یک انتخاب خوب انجام بدی؟حالا میخوام چند تا راهنمایی خوب بهت بدم تا یخونی و درست انتخاب کنی :
آموزش تجربه ها برای مهارت بیشتر
فیلمهای عروسی یک پروژه بزرگ هستند که از بخش های مختلفی ترکیب شده. تدوین این نوع فیلم ها میتونه هم وقت کمی رو بگیره و هم میتونه زمان خیلی زیادی رو بگیره و این بستگی به شما و مشتری داره.
اگر شما فرد خلاق و خوش ذوقی باشید باید دو خصلت رو در خودتون بعنوان تدوینگر فیلم های عروسی ایجاد و پرورش بدین:
همیشه در حال یادگیری تکنیک ها و افکت های جدید نرم افزار خود خواهید ماند.دائما در حال فکر کردن به این هستید که چطور کاری کنم مشتری شگفت زده بشه
در کنار یادگیری خود نرم افزار، ترفند ها و قواعدی و البته تجربه های با ارزشی وجود دارند که در این نوع پروژه ها حتما باید از آنها استفاده کنید و به یاد داشته باشید یادگیریه فقط نرم افزار و چند تکنیک، هیچگاه کافی نیست بلکه باید تجربیات را نیز بیاموزید.
 

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*