گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/09/10 - 16:43
كد :119

عکاسی تولد برای بزرگسالان

برای بعضی از افراد روز تولد روز مهمی است که می تواند با داشتن عکاسی زیبا این روز را خاطره انگیز تر کرد.

عکاسی تولد برای بزرگسالان همانند عکاسی های دیگر نظیر عکاسی عروسی و نوزاد می تواند خاطره انگیز باشد. از آن جا که روز تولد هرکسی برای خود او مهم می باشد، عکاسی از لحظات آن روز و یا جشن تولد می تواند لحظات خوبی را نیز رقم بزند. 
عکاسی تولد بزرگسالان نیز می تواند هم در فضای باز مانند باغ، جنگل ، دریا و...و هم در فضای بسته آتلیه، خانه، کافه و... انجام شود.

خدمات عکاسی تولد بزرگسالان

خدمات عکاسی تولد بزرگسالان توسط آتلیه حرفه ای هیراد انجام می شود. این مجموعه با دارا بودن عکاسان حرفه ای و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن روز بهترین لحظات را برای شما ثبت می کنند. جهت هماهنگی های بیشتر در مورد عکاسی بزرگسالان می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمائید.

عکاسی در فضای باز

منظور از فضای باز، هر فضایی به غیر از فضای داخلی استودیو و فضای داخلی مکانی مثل خانه یا تالار و.... می باشد. همچنین فضای باز می تواند باغ های اجاره ای، دشت، حیاط ها یا محیط های فضای سبز تالارها، یا طبیعت از جمله دشت ها و کوه ها و کویر و جنگل و دریا و غیره باشد.

 

عکاسی تولد برای بزرگسالان

امکانات عکاسی تولد بزرگسال

افراد در این نوع عکاسی تولد علاوه بر اینکه عکاس همراه در اختیار دارند می توانند از هر لوکیشن که مایل باشند عکس برداری کنند. همچنین می توانند از جشن تولد خود با استفاده از هلی شات و کرین فیلمبرداری نمایند و از تمام این تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری نهایت استفاده را ببرند.
این امکانات آتلیه و تجهیزات، حرفه ای و جذاب بودن تولد را چندین برابر می کند.
البته قابل ذکر است که در فضای محدود استودیو و آتلیه امکان استفاده از تجهیزات این چنینی اصلا امکان پذیر نیست.

برگزاری تولد

برای برگزاری تولد می بایست مکان مورد نظر را انتخاب کرد و بهتره این نکته در نظر گرفته شود که مسیر طولانی نبوده تا خسته کننده نباشد. همچنین بهتر است که تمام هماهنگی ها از جمله مکان، تایم جشن، تعداد افراد، هزینه های اصلی و جانبی و .... از قبل انجام شود تا در روز جشن و زمان عکاسی تولد مساله ای پیش نیاید و دغدغه ای مانع گذراندن لحظات شیرین تولد نباشد.
این نکته را هم در نظر داشته باشید اگر برای عکاسی تولد فضای طبیعی مثل کوه یا دشت و دریا و جنگل مد نظر است با در نظر گرفتن لوکیشنی که مایل به بودن در آن هستید، با تیم عکاسی هماهنگ کنید و کل تایم روز را در نظر بگیرید.

چرا فضای باز برای عکاسی تولد بیشتر مورد توجه است

یکی از مهم ترین و اصلی ترین دلایل برای عکاسی تولد در فضای باز وجود نور طبیعی است. زیرا نور طبیعی ای که در فضا وجود دارد این امکان رو به عکس ها و فیلم های تولد می دهد تا سایه روشن های لطیف و طبیعی ای داشته باشند و چون فضا با رنگ های طبیعی محیط پیرامون مانند سبزی و درخت و آب ارتباط مستقیم دارد در نتیجه عکس ها شاداب و با رنگ و لعاب تر جلوه می کنند. این قابلیتی است که در استودیو و فضای بسته آتلیه با نور مصنوعی اصلا وجود ندارد و نتیجه دلخواه را نمی دهد.

مطالب مرتبط:  آتلیه بارداری در کرج | آتلیه عروسی در کرج | آتلیه کودک در کرج | آتلیه نوزاد در کرج

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*