گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1402/07/13 - 11:42
كد :135

عکس بارداری عاشقانه

عکس بارداری عاشقانه، می تواند عشق بین مادر و پدر را به خوبی به تصویر بکشد تا در آینده، با دیدن دوباره ی عکس ها، خاطرات بسیاری برای آن ها تداعی شود.

عکس بارداری عاشقانه در آتلیه عکاسی هیراد با ژست ها و لوکیشن های گوناگونی به ثبت می رسد.
عکس های بارداری، در زمانی گرفته می شوند که شکم مادر به اندازه کافی بر آمده شده باشد تا بتوان حضور کودک در داخل شکم مادر را نشان داد. از طرفی، این نوع عکاسی از استقبال بسیاری از مادران برخوردار بوده زیرا می تواند یکی از سخت ترین و شیرین ترین لحظات زندگی او را به ثبت برساند. عکس بارداری هم به صورت تکی و هم به صورت چند نفری قابل ثبت می باشد. یکی از افرادی که حضورش می تواند حس پشتیبانی و امنیت را برای مادر و فرزند ایجاد کند، پدر خانواده است. حضور او در عکس های دوران باراری، به مادر یادآوری می کند که در این دوران تنها نیست. از طرفی، عکس های خانوادگی و عاشقانه، عکس های شیرین تر و زیبا تری بوده و از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

مطالب مرتبط:  آتلیه بارداری در کرج

عکس بارداری عاشقانه

عکس بارداری دونفره عاشقانه

این نوع عکس ها می توانند در مکان ها و لوکیشن های مختلفی به ثبت برسند. عکس در فضا های باز موجب می شود تا نور در عکس ها طبیعی تر باشد و به همین علت، عکس حاصل از آن نیز سرزنده تر باشد. به تصویر کشیدن محبت پدر نسبت به مادر، می تواند عشق و علاقه ی هر دو را نسبت به یکدیگر به یادگار ثبت کند. 
همچنین ست کردن تناژ رنگی لباس ها در عکس های دو نفره بارداری موجب زیبا تر شدن عکس ها شده و نشان دهنده صمیمیت بین شما می باشد. 
یکی از ژست هایی که بین زوجین بسیار پر طرفدار است، استفاده از عکس سونوگرافی کودک و یا کفش نوزاد می باشد. این عکس در سال های آینده می تواند یاد آور کوچکی فرزند شما باشد و حس و حال عجیب اما خاطره انگیزی را در شما تداعی کند. 

عکس بارداری در منزل

در اکثر مواقع، دوران بارداری در منزل طی می شود. همچنین فضای خانه برای افراد ساکن در آن، بسیار دل نشین تر بوده و برخی برای آسایش بیشتر، دوست دارند در منزل خود عکس بگیرند.
برای این مدل عکاسی، تجهیزات مورد نیاز باید به منزل شما آورده شود. سپس ژست های مناسب توسط عکاس به شما پیشنهاد می شود. این ژست ها در فضای خانه متنوع بوده و نتیجه ی آن بسیار دلنشین و زیبا می باشد.

عکس های بارداری

به طور کلی، در هنگام گرفتن عکس های بارداری، باید به نکات بسیاری توجه شود. اگر عکاس حرفه ای و با تجربه نباشد، ممکن است با پیشنهاد دادن ژست های نامناسب و یا عملکردی کند، موجب اذیت شدن مادر شود. 
آتلیه عکاسی هیراد، دارای سابقه ای طولانی در زمینه ثبت عکس بارداری بوده و در این مجموعه، رضایت سوژه ی عکاسی از اهمیت بسیاری برخوردار است به طوری که این آتلیه، انواع لباس های مناسب جهت عکاسی را، در طرح ها و رنگ های مختلف در اختیار مادران عزیز قرار می دهد. این کار موجب می شود تا مادران دیگر دغدغه ی خرید لباس را نداشته باشند و هزینه ای بابت لباس ها دریافت نمی کند. 
جهت رزرو وقت و هماهنگی با این مجموعه می توانید با شماره های درج شده بر روی سایت، با آتلیه هیراد در تماس باشید.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*