گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1403/03/16 - 11:51
كد :139

ایده عکاسی کودک در فضای باز

ایده عکاسی کودک در فضای باز ، ایده ای عالی و خلاقانه می باشد ، که با انتخاب آتلیه ای خوب و عکاسی حرفه ای فرایند عکاسی، به یک خاطره ای خوش و لذت بخش تبدیل می شود .

ایده عکاسی کودک در فضای باز یکی از ایده های جذاب و زیبا ترین رشته در عکاسی می باشد . 
ثبت عکس در طبیعت حسی زیبا و حال و هوایی متفاوت با آنچه درون محیط های بسته از کودک خود می گیرید دارد .
این مدل از عکاسی ها علاوه بر ثبت لحاظات طبیعی تر و مثبت تر ، خاطره ای زیبا برای شما ایجاد کرده و فرایند عکاسی را برای شما جذاب و لذت بخش می نماید .
برای عکس برداری از کودکان در طبیعت اید های متنوعی وجود داشت و برای راحت تر کردن کارتان در زیر به ارائه چند ایده پرداخته که با الهام گرفتن از این عکس ها بتوانید بهترین عکس ها را ثبت نماید و خلاقیت زیاد تری داشته باشید .

مطالب مرتبط: عکاسی کودک در کرج

  • استفاده از بک گراند خلوت 

برای عکاسی از فرزندتان به دلیل این که کودک مرکز توجه واقع شود و عکس ساده و شیکی تهیه نمایید استفاده از پس زمینه های خلوت پیشنهاد می شود که می توان شامل حجم زیادی از آسمان آبی و یا پس زمینه ی دریا را پیشنهاد بدهیم البته طبیعت به خودی خود دارای رنگ ها و تنوع های زیادی است و به دلیل جذابیت و زیبایی طبیعت عکس های قشنگی از فرزندتان می توان ثبت نمود .

  • ثبت لحظات در حالت طبیعی

معمولا محیط های بسته و آماده شده برای عکاسی حسی مصنوعی برای کودک ایجاد کرده و کودک در بیشتر مواقع نمیتواند با دوربین ارتباط برقرار کند ، برای جلوگیری از این اتفاق و ایجاد حسی طبیعی و خوش آیند در عکس ها ، می توانید از عکس های طبیعی در طبیعت بدون آمادگی قبلی و به اصطلاح"یهویی" استفاده نموده تا علاوه بر زیبایی عکس های ثبت شده ، حسی به قشنگی عکس ها نیز ثبت نمایید .
همچنین با گرفتن این گونه عکس ها علاوه بر ثبت لحظات ، خاطره ای خوش نیز برای خانواده ساخته و می توانید از طبیعت گردی خود نیز لذت ببرید .

  • فصول طبیعت 

در طبیعت چهار فصل زیبا در چرخش هستند و شا می توانید با توجه به سلیقه به انتخاب زمان عکاسی مورد نظر بپردازید .
در بهار به دلیل رویش گل ها و شکوفه زدن درختان یکی از بهترین شرایط برای ثبت لحظات را فراهم نموده و شما می توانید با پوشیدن لباس های بهاری روشن عکس های زیبرایی را خلق نمایید .
همچنین در تابستان به دلیل سر سبزی زیاد طبیعت و آفتابی عالی برای عکس برداری به خصوص به دلیل گرمای هوا نگرانی برای سرما خوردن کودک از بین رفته و به راحتی میتوانید اقدام به عکاسی با فضایی سر سبز نمایید . همچنین استفاده از گندم زار ها و دشت های افتاب گردان بسیار پیشنهاد می شود .
فصل پاییز به دلیل خران بودن و رنگ های مختلفی که برگ های درختان ایجاد می کنند یکی از بهترین فصول برای پوشیدن لباس های رنگی و گرفتن عکس ها با تم پاییزی می باشد .
بر خلاف تفکر خیلی از مردم فصل زمستان فصلی عالی برای عکاسی بوده و با سفید پوش شدن همه جا و یا بارندگی برف بهترین سوژه ها برای عکاسی برای شما ایجاد می شود .

 

ایده عکاسی تولد کودک در فضای باز

همچنین ایجاد فضایی عالی برای گرفتن تولد کودک در فضای باز یکی از ایده های خلاقانه و پر طرفدار می باشد و شما می توانید متناسب با پس زمینه به گل آرایی و یا انتخاب تم هماهنگ با طبیعت بپردازید .

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*